Sekretariatet

Svante Lindeburg

Direktør
T 35 25 33 67
svante@goldendays.dk
Cand.mag. i Filosofi og Moderne Kultur
LinkedIn

Thomas Bailey

Programansvarlig: Festival, Open Air Academy
T 35 42 14 32
thomas@goldendays.dk

Cand.mag. i Film- og Medievidenskab, BA i Dansk
LinkedIn

 

Astrid Sperling

Projekt- og marketingmedarbejder: MiK, Festival
T 35 25 33 68
astrid@goldendays.dk
Cand. mag. i Kultur og Formidling
LinkedIn

Fanan Imad

Projektleder Festival Open Air Academy og redaktør
Curator    T 35 25 33 61
fanan@goldendays.dk
Cand.public, BA i Film- og Medievidenskab
LinkedIn

Nanna Bjerre Hjortenberg

Forretningsudviklingschef
T 30263034
nanna@goldendays.dk

Mag.art. i Kunsthistorie
LinkedIn

 

Kathrine Maria Amann

Projektmedarbejder
T 35 25 33 65
kathrine@goldendays.dk
Cand.mag. i Litteraturvidenskab. 

 

Eva Laksø Jensen
Kommunikationsmedarbejder
T 35 42 14 32
eva@goldendays.dk
Stud. Music Management
LinkedIn
Alissa Rogova <alissa@goldendays.dk>
Projektmedarbejder
T 35 42 14 32
alissa@goldendays.dk
Stud. Plan, By og Proces og Geografi
LinkedIn
Maja Kronhøj Philip <maja@goldendays.dk>

Projektmedarbejder
T 60 17 47 72
maja@goldendays.dk
BA i Dansk, Stud. Litteratrurvidenskab
LinkedIn

Karen Bundgaard Andersen

Regnskabsansvarlig
T 35 42 14 32
karen@goldendays.dk

 

Lone Hansen

Administrativ medarbejder
T 35 42 14 32
lone@goldendays.dk