Sekretariatet

Svante Lindeburg

Direktør
T 35 25 33 67
svante@goldendays.dk
Cand.mag. i Filosofi og Moderne Kultur
LinkedIn

Astrid Sperling

Projekt- og marketingmedarbejder: MiK, Festival
(pt. barsel) T 35 25 33 68
astrid@goldendays.dk
Cand. mag. i Kultur og Formidling
LinkedIn

Nanna Bjerre Hjortenberg

Forretningsudviklingschef
T 30263034
nanna@goldendays.dk

Mag.art. i Kunsthistorie
LinkedIn

 

Martin Bukh Vestergaard
Seniorprojektleder
T 2243 2209
martin@goldendays.dk
Cand.Comm
LinkedIn
Julie Thaning Mikines
Projektleder Bloom
T 35 42 14 32
julie@goldendays.dk
Cand.mag. i Kunsthistorie og Moderne Kultur & Kulturformidling
Kathrine Maria Amann

Projektmedarbejder
T 35 25 33 65
kathrine@goldendays.dk
Cand.mag. i Litteraturvidenskab. 

 

Steffen Krejberg Knudsen
Projektmedarbejder Bloom
T 27 63 35 61
steffen@goldendays.dk
Cand.mag. i idéhistorie, BA i Litteraturhistorie og filosofi
LinkedIn
Sofie Vadstrup Harder
Kommunikations- og projektmedarbejder
T 35421432 / D 35 25 33 68
sofie@goldendays.dk
Cand.mag i dansk og kommunikation
LinkedIn
Karen Dyssel
Seniorkommunikationsrådgiver
T 35421432
karen.dyssel@goldendays.dk
Cand. mag i Moderne Kultur og kulturformidling, BA i Litteraturvidenskab
LinkedIn
Josephine Lau Jessen
Kommunikationsmedarbejder
T 35 42 14 32
josephine@goldendays.dk
Historiestuderende
Emilie Ulrikke Deela

Projektmedarbejder Bloom
T 71784864
emilie@goldendays.dk
BA i Performance Design, Stud. Performance Design

Louise Rømeling
Projektmedarbejder
T 35253368
louise@goldendays.dk
Cand. mag. i Dansk
LinkedIn
Nikolaj Høj Kristoffersen
Kommunikationsmedarbejder
T 35 42 14 32
nikolaj@goldendays.dk
BA i Kunsthistorie
Susanna Iversen

Regnskabfører
T 35 42 14 32
susanna@goldendays.dk

 

Lone Hansen

Administrativ medarbejder
T 35 42 14 32
lone@goldendays.dk