Sekretariatet

Svante Lindeburg

Direktør
T 35 25 33 67
svante@goldendays.dk
Cand.mag. i Filosofi og Moderne Kultur
LinkedIn

Astrid Sperling

Projekt- og marketingmedarbejder: MiK, Festival
T 35 25 33 68
astrid@goldendays.dk
Cand. mag. i Kultur og Formidling
LinkedIn

Fanan Imad

Projektleder  og redaktør
Curator (pt. barsel)   T 35 25 33 61
fanan@goldendays.dk
Cand.public, BA i Film- og Medievidenskab
LinkedIn

Nanna Bjerre Hjortenberg

Forretningsudviklingschef
T 30263034
nanna@goldendays.dk

Mag.art. i Kunsthistorie
LinkedIn

 

Martin Bukh Vestergaard
Seniorprojektleder
T 2243 2209
martin@goldendays.dk
Cand.Comm
LinkedIn
Kathrine Maria Amann

Projektmedarbejder
T 35 25 33 65
kathrine@goldendays.dk
Cand.mag. i Litteraturvidenskab. 

 

Julie Thaning Mikines
Projektleder på Bloom
T 35 42 14 32
julie@goldendays.dk
Cand.mag. i Kunsthistorie og Moderne Kultur & Kulturformidling
Karen Dyssel
Seniorkommunikationsrådgiver
T 35421432
karen.dyssel@goldendays.dk
Cand. mag i Moderne Kultur og kulturformidling, BA i Litteraturvidenskab
LinkedIn
Eva Laksø Jensen
Kommunikationsmedarbejder
T 35 42 14 32
eva@goldendays.dk
Stud. Music Management
LinkedIn
Maja Kronhøj Philip <maja@goldendays.dk>

Projektmedarbejder
T 60 17 47 72
maja@goldendays.dk
BA i Dansk, Stud. Litteratrurvidenskab
LinkedIn

Emilie Ulrikke Deela

Projektmedarbejder Bloom
T 71784864
emilie@goldendays.dk
BA i Performance Design, Stud. Performance Design

Karen Bundgaard Andersen

Regnskabsansvarlig
T 35 42 14 32
karen@goldendays.dk

 

Lone Hansen

Administrativ medarbejder
T 35 42 14 32
lone@goldendays.dk